jinsun

Jak efektivně zabalit spacák a karimatku na cyklovýlet?

Jedu na cyklovýlet(3 dny) a potřebuji si sebou vzít spacák a karimatku + ještě nějaký oblečení, ale tyhle dvě věci jsou nejhlavnější. Bohužel nemám nosič,takže to musím nějak zabalit do batohu, ale mám jenom ten veliký 75l, což by šlo, ale moc pohodlné to není na kole. Do menšího batohu se mi vše vejde – až na karimatku, ta by šla zase připáskovat k batohu,ale zas když bude pršet tak zmokne.
Nemáte někdo zkušenosti, jak na to? Díky

Odpovědi
anonym

Pořiď si ten nosič – je to pár stovek – a s batohem na zádech budeš ´prskat´ už po půlhodině.
Na nosič zabalíš leccos i bez brašen (s brašnami pohodlněji), jen nezapomeň na obal proti vodě (dešti i odstřikující).

anonym

Kdysi na galuskáčí jsem upevňoval bágl na řídítka (berany).