Moskau

Jak efektivně nabrat tuk nejlépe bez svalů? (Dostávám se do letní formy, tak chci, aby to nějak vypadalo)

dík borci

Odpovědi
elkon

Když nabereš tuk, tak to určitě nebude bůhvíjak vypadat. Sportovní postava má právě málo tuku a vypracované svaly.Pokud ale chceš vypadat jako otesánek, stačí když se budeš přežírat a nebudeš mít pohyb.

Kamilamazahr

Pomůžeme vám zesílit a zdravě přibrat. Stačí změnit jídelníček.

Dopřejte tělu dostatečnou výživu a energii, s jídelníčkem na míru.

Že naše metoda funguje, dokazují
výsledky našich klientů

Aneta +16 kg
Můj příběh začíná tam, kde u mnoha lidí končí. Zhubla jsem 18 kg za půl roku a trpěla jsem anorexií.

Přečíst celý příběh

Tereza +5 kg
Mamka doufala, že když pomůžou ženám zhubnout pomohou hubeným přibrat. Na první schůzku jsem šla s odporem, protože jsem nechtěla měnit svůj tehdejší životní styl.

Přečíst celý příběh

Kateřina +4 kg
Řekla jsem si dost, chci přibrat do normální váhy. Třeba se mi vše okolo zlepší. Dlouho jsem se snažila přibrat, ale nic nefungovalo.

Přečíst celý příběh

Andrea +5 kg
Také jsme rádi, že svým přístupem a osobností zapůsobila na dceru, a tím ji zachránila život. Chtěli bychom vám moc poděkovat.

Přečíst celý příběh

Kateřina +6 kg
Cítím se lépe jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Chtěla bych strašně moc poděkovat paní Šárce Hajské. Docházela jsem k ní 6 měsíců a s její pomocí se mi podařilo přibrat 4 kg.

Přečíst celý příběh

annas

Většinou jdo o opak.Jjak nabrat svalovou hmotu a shodit tuk.

V odkazu najdete několi tipů jak ztloustnout.

https://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/224666-nekolik-tipu-jak-ztloustnout.html

„Při tloustnutí je třeba pečlivě vážit potraviny, ne jen bezmyšlenkovitě vybírat.“

Nejúčinnější způsob, jak zvýšit hmotnost, je dlouhodobé zvýšení energie čili konzumace větších porcí, stačí o 20 až 30 procent více jídla, než jste byli dosud zvyklí. Důležité je jíst pravidelně a nevynechávat jídla." atd.

https://www.pri­brat.cz/tuky/

„Jak přibrat tuky“

https://www.i­rozhlas.cz/zi­votni-styl/jak-pribrat-na-vaze-skrtnete-kavu-cerny-caj-a-treba-i-zazvor_17043008­08_jra

„Jak přibrat na váze? Škrtněte kávu, černý čaj a třeba i zázvor“

mosoj

Borče, nemáš to nějak převrácené?

jirka F

Také nechci svaly(bicepsy)chci pouze vypadat jakž takž normálně,ale příroda velí pro nás hochy jinak buď sportuj a naber svaly,nebo buď otesánek.To je bohužel fakt.A společnost to ještě utvrzuje.