Ametyst

Jak důležité jsou pro nás hranice ČR, v porovnání s ukrajinskými?

Odpovědi
_Bůh_

Hranice ČR neexistují, jsou pouze hranice Schengenského prostoru. Přičemž Schengenský program byl později subsumován pod EU, tudíž relevantní jsou pouze hranice Evropské federace.
Důležitější jsou ukrajinské hranice, které oddělují civilizaci od nájezdů Zlaté Hordy.

paul1

Hranice ČR, stejně jako hranice dalších států Schengenského prostoru jsou fiktivní a aktivní se stávají jen vyjímečně, např. při covidu.