igri

Jak důchodová reforma omezí důchodce v možnosti přivýdělku?Zvýší se díky tomu zaměstnanost?

Nejlepší odpověď
mosoj

A proč by měl mít důchodce zakázáno pracovat ? Nezapomínejte že důchod není mzda ale výsledek celoživotního pojištění.
A o tom jestli bude duchodce zaměstnán nebo ne rozhoduje zaměstnavetel.
Česká závist nezná mezí. To si nedovolili zakázat ani komunisti.

Nejubožejší je urážet někoho protože je důchodce. Což se zde běžně děje za tichého souhlasu redakce.

Další odpovědi
Drap

Důchodce v přivýdělku zřejmě neomezí, ale omezí je ve spoustě dalších věcí. Zaměstnanost se díky tomu nezvýší, ale zvýší se díky hospodaření a vedení tohoto státu nezaměstnanost

lexx

Nic se nezmění. Hmotně zabezpečení důchodci budou dřepět ve firmách a mladí absolventi, živitelé rodin na pracáku. Což se zde běžně děje za tichého souhlasu všech vlád. Dyť jsme Češi…