Avatar uživatele
Rokio

Jak drahý odpustek bych si musel koupit, aby mi Ježíš Kristus odpustil všechny hříchy, které jsem napáchal?

Myslím všechny hříchy, kterých jsem se dopustil, od narození až po současnost.

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, dudu před 1520 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Rokio, odpustky za hříchy se platily v době Husově.

Jděte se vyzpovídat, kněz vám uloží pokání, která povede k odpuštění. Pokud jde jen o lehký hřích, můžete se sám obrátit k Bohu, vzývat ho, zamyslet se na jeho slovy. Bude vám odpuštěno.

Znáte modlitbu Otče náš?

Pokud ne, uvádím její slova v odkazu. V ní žádáte o odpouštění, které musí vycházet z hloubi vaší duše.

https://www.pas­torace.cz/tema­ticke-texty/otce-nas-text-modlitby-pane

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dudu

Ty se zřejmě musíš předvádět za každou cenu a přitom si prokazatelně pleteš slova pojem a průjem. V předchozím příspěvku mj. uvádíš „Já ani nevěřím v Ježíše Krista. Jsem ateista a pohrdám všemi vírami“ a zde překvapivě zmiňuješ našeho Pána. Ujasni si prosím čí jsi a co vlastně chceš!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Za všechen svůj současný i budoucí majetek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gus_Fring

Ty bys musel hodně drahý.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Pokud to nebyl těžký hřích, tak bych se tím nezabýval. A to si musíš srovnat sám a nepočítat s tím, že to někdo udělá za tebe. Jestli budeš věřit, že stačí modlitba nebo si myslíš, že by to celá tvoje rodina nezaplatila do konce života, máš vždy pravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Rokio, chceš-li, aby ti bylo odpuštěno, přijmi výkupné Božího Syna Ježíše Krista, přestaň hřešit a začni žít podle Boží vůle. Žádný „odpustek“ to nevykoupí, i kdybys za něj dal kterékoliv církvi milión v kterékoliv světové měně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Toho pána neznám, ještě jsem jej nikdy neviděl, ty ano?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek