edguy

Jak dostat zabavenou věc od exekutora,když dlužníkovi nepatří a nemá na to žádný doklad?

Nejlepší odpověď
jmhad

Do 15 ti dnů podat příslušnému exekutorovi tzv.vylučovací žalobu,ve které uvedeš seznam věcí,které byly sepsány a nejsou vlastnictvím dlužníka.K tomu musíš doložit potřebné doklady, kterými jsou:

  • kupní smlouva
  • faktura na jméno
  • účtenka spolu s výpisem z účtu s konkrétní platbou
  • rozhodnutí o dědictví
  • vypořádání společného jmění manželů
  • zápis notáře o vydědění

Pokud nic z toho nemáš,pak máš prioritu v tom,že budeš přizván k akci,kde budou prodávány tvé věci a můžeš si je koupit zpět

Další odpovědi
Drap

Jedině snad soudně

zzzzz

podat vylučovací žalobu, a to co nejdříve, je na to lhůta.