CobblíkCZ

Jak dostat vodu z podlahy?

Zdravím, píšu rychle, sory za chyby

Tekla nám pračka, ale ta louže… přes celou koupelnu, a opravdu se mi v 11 hodin nechce hadrem nasávat a vymačkávat… nejde ta voda dostat pryč nějakým rychlejším způsobem? Díky za rady.

Odpovědi
mosoj

Nech to na ráno. Třeba něco vyschne či někam vsákne a bude toho méně.

ahold

Rychleji než ždímáním hadru to jde lopatkou na smetí a vylévat do kbelíku.
Vlastní zkušenost.

Kepler

Když nemáš vysavač vodníka, tak asi těžko. Můžeš jenom naházet bavlněné hadry a ždímat.

Roman71

Rychleji než hadrem to jde snad jen houbou, tedy pokud je v domácnosti k mání. Pouštět vysavač na vodu v 11 hodin večer je sebevražda :)

zjentek

Pak jedině ústy.

cukrar

Rychle to jde lopatkou na smetí.
Jak správně píše ahold

pahl

vysušit…

honza19hk

jaká podlaha?
lepší to je vytřít. A když se ti nechce, tak počkej až to shnije.Pak to můžeš rovnou vybourat.

Kepler

Roman: stejně ho druhý den zabijou, až zjistí že jim za stropu kape voda.