berry38

Jak dostat určitý problém více do povědomí společnosti?

Např. když člověk trpí určitými zdravotními problémy/nemocí které mu znesnadňují život a o kterých zároveň moc lidí neví/nerozumí a tak se člověk setkává s křivdami, nepochopením.

Slyšel jsem že nějaký člověk informoval redakci nějakého časopisu, který pak po rozhovoru s ním zveřejnil článek. Je tohle možná cesta?

Odpovědi
Kelt

Je mnoho způsobů. Konečně všechny cesty vedou do Říma. Některé jsou rychlé, jiné ztratí svou aktuálnost a podobně. Media budou psát hlavně o nevěrách, o nevhodném oblečení celebrit místo o opravdových problémech lidé, kteří to potřebují. A vše je otázkou peněz. Koho bude zajímat problém nějakého člověka, když milostné problémy celebrity zajímají drtivou část čtenářů?

Mc Merkurion

… a co takto použít úřední desku, nástěnku, agitační středisko … stačí jedna ukecaná bába a ví to půl republiky, nevím, kde by byl problém …

Pepa25

Určitě, dostat to do médií.
Ale obávám se, že problémy jednoho člověka, jakkoliv mohou být nepříjemné až nesnesitlené, nejsou záležitost, která by měla být v povědomí veřejnosti.

Ametyst

Problémů je kolem nás nepočítaně. Lepší je zabývat se odpověďmi a řešením.