masakrmen

Jak dostat šlehačku ze stěny? Prosím pomoc co nejdřív.

Neptejte se, jak se tam dostala, je zatím hlubší příběh než si myslíte: Podstatné je, že sem šlehačkou nahodil stěnu a jet am několik skvrn, stalo se to asi před 12 hodinami a sou tam mastné fleky. Prosím pomozte mi, jak to dostat dolů co nejefektivněji, aby to nešlo téměř vůbec vidět.

Nejlepší odpověď
anonym

Mastný flek dostat ze stěny dolů nijak snadno nepůjde. Zkusila bych zbytek mastnoty odstranit savým papírem, přetřít penetrací a přemalovat. Zřejmě jsi čekal snadnější řešení, ale ani syn prodávající barvy mi nic lepšího neporadil.
Doplňuji:
Ještě mne napadla možnost pořídit nějakou interierovou dekoraci. Pokud to půjde vkusnými samolepkami překrýt, tak to bude jednodušší než první varianta.

Další odpovědi
fcoop

Fleky přestříkej 2× – 3× lakem na vlasy,nech vyschnout,přetři barvou,do které si přidáš 1–2 kapky Jaru.
Na tom laku by se mohly dělat „mastná oka“ – proto ten Jar.
Zákl. předpoklad – ty fleky od šlehačky musí být vyschlé.

anonym

A je to vůbec šlehačka ? 😁

anonym

mastnota je prevít, oškrábat