Jak dostat signál z VHS do počítače?

Dobrý večer. Poradí mi někdo jakým způsobem lze dostat signál z videa VHS do (USB) počítače?

Odpovědi
led

možno to jedine pomocou internej videokarty s video vstupom, alebo externého USB klúča s videokartou – tzv. externá TV. Spojenie video-počítač je pomocou CHINCH kábla. Potom sa záznam pomocou editačného programu stiahne do počítača. Pri tom treba rátať s pracovným časom rovnajúcim sa dlžke záznamu.

djaba

Jedině použít TV kartu ,s ní počítač funguje jako DVD recordér,nebo má-li počítač FIREWIRE zásuvku, pomocí kamery s AV stupem.