Jako Vůbec

Jak dostat přebytečnou vodu z těla?

Jak nejefektivněji dostat z těla vodu, kterou zadržují prášky?

Nejlepší odpověď
dudu

Bez lékaře bych moc nic nepodnikal. Pokud pominu, že baštíš léky, na noc je doporučován tzv. šláftruňk, čili ochtlík kořaličky.
Většinou pak je ordinován přípravek Furon.

Další odpovědi
annas

Měl byste se poradit s lékařem, když píšete, že vodu zadržují léky.

Piokud nejde o jinou nemoc, existují určité možnosti. Nemohou vám ublížit.

  • Omezte konzumaci soli v jídle.
  • Vynechte slazené nápoje a pijte vodu nebo neslazený čaj, dostatek vody.
  • Omezte škroby a sacharidy v jídle.
  • Zařazujte do stravy draslík – je součástí zejména ovoce a zeleniny,

http://www.re­habilitace.in­fo/zdravotni/ti­py-jak-zabranit-zadrzovani-vody-v-organismu/

Ale opaluji, spojte se s lékařem.

mosoj

A to ti řekl kdo ?