NO NAME

Jak dostat poupík dovnitř?

Zdravím, jsem muž a chtěl bych se zeptat jestli jde nějak dostat pupík dovnitř. Mám ho ven a chci se zeptat zda je to u mužů vlastně normální. Na koupalištích se i stydím
Doplňuji:

  • Ano, od narození

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím, že s tím se nedá nic dělat to máte od narození, ne? Zkuste se zeptat až půjdete k lékaři- za to nic nedáte .
Myslím, že si toho lidi ani tak nevšímají

Další odpovědi
hanny 2

Pokud vám to tak vadí,myslím že by se to dalo spravit na plastické chirurgii.

pokazdejinak

jen předpokládám a doufám, že vám doktoři nenechali pupečníkovou kýlu – taky od narození… jestli je to jen kosmetický problém, tak by to měl spravit kosmetický (plastický) doktor

Ella

jenom chci dodat – plastická operace to nejspíš spraví, ale to co považujete vy za „vadu“ vám způsobili doktoři při narození – špatně vám ustřihli pupeční šňůru…