Elaela

Jak dostat počasí na spodní lištu monitoru?

Nějak nechtíc se mi stalo, že se mi na spodní liště v pravém spodním rohu začalo zobrazovat počasí – viz.: http://i.prntscr­.com/xiYDkU5wRE­iFWE5iD2EZig.png
Jak se tam to počasí dává? Stalo se mi to nechtíc, ale hodilo by se i na pracovním PC.
Děkuji

Nejlepší odpověď
Malvína

Aktualizujte Windows i na pracovním PC. Počasí se na liště zobrazuje právě díky aktualizaci.

Další odpovědi
Alesh

Zrovna včera jsem to řešil taky. 🙂

Teda přesně řečeno, já řešil opak. Každopádně je to způsobené poslední aktualizací. Tudíž v práci nejprve musí proběhnout ona aktualizace. Nevím, jak to máte v práci nastavený, ale často tu aktualizaci nemůže pouštět sám uživatel, čili budeš si muset asi počkat. 😉

Zdroj: https://www.cis­tepc.cz/jak-vypnout-pocasi-na-hlavnim-panelu-windows-10/

zjentek

Kdo měl v kompu „dobrovolný“ build 20H2, měl počasí na liště už při dubnový aktualizaci.

Bůh ví, co do strojů „dostaneme“, pokud nainstalujeme následný dobrovolný build 21H1, který již v systémech „visí“ v nabídce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.