fg

Jak dostat krátké video z dvd rekordéru na you tube?

Nahrál jsem krátké video z filmu co byl na tv na dvd-rw.Na PC to sice přehraju,ale nejde to vložit na youtube.Vyžaduje to určité typy formátu.Ten z dvd rerordéru je „záloha IFO souboru“.Moc tomu nerozumím.Nevíte ,jak to udělat?

Odpovědi
SeptikB

Víme, jak to udělat.

IFO a podobné soubory jsou specifický DVD formát, který potřebujete převést na formát AVI (nebo MPEG). Tomuto procesu se říká tzn. rippování a existuje na to tisíce programů. Zkuste odkaz ve zdroji a některý si vyberte.

Zdroj: http://www.go­ogle.cz/#q=pro­gram+rip+dvd&hl=cs&sa­fe=off&prmd=im­vns&source=lnt&tbs=­lr:lang_1cs&lr=lan­g_cs&sa=X&ei=foQ­MT7_NG6WB4gSz9rCFBg&ved=­0CAcQpwUoAQ&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_cp.,cf.osb&fp=93d7147­1352f4741&biw=1152&bih=7­45