Jak dostat ikonu do spodní lišty

Jak dostanu ikony programů do spodní modré lišty aby nebyla plocha tak přeplněná

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nejdřív odemkni spodní panel, pravým tlačítkem a potom tam tu ikonku normálně myší přesuň.
Pokud ti na ploše zůstane a na panelu bude, klidně ji smaž na té ploše. Je to jen zástupce.

Další odpovědi
tuCZek

stačí přetáhnout myší.
Pokud nejde,tak kliknout pravým myšítkem do lišty a odemknout a pak přetáhnout

ááá opět pozdě :)

Alesh

Záleží na OS, předpokládám, že máš Windows. Ve starších verzích Windows platí, to co psali kolegové. Ve Windows 7 tahle možnost „zmizela“, ale dá se zapnout i tam! 😉

Zdroj: http://shadowor­k.net/index.php?sek­ce=clanek&cla­nek_id=2141