majkl

jak dostat hmoždinku ze zdi

zajímá mě nejjednodužší způsobjak vyndat hmoždinku ze zdi.Jestliže nejde vypáčit tak odvrtat? a jak? Existuje nějaký trik jak ji vyndat jednodužšeji?

Odpovědi
standa

Do hmoždinky našroubujte vrut (nejlépe o několik cm delší než je samotná délka hmoždinky) a poté vrut vytáhněte jako hřebík z prkna pomocí obyčejných kleští. Důležité je si kleště podložit kouskem dřevěné podložky (doma postačí kuchyň.prkénko), abyste kleštěmi nepáčili přímo do zdi.