Jak dostat fotku na web?

Vyfotil jsem si problémové soubory(Print screen)mám je uloženy ve složce a nevím jak je mám přesunout do diskuze na web… děkují

Nejlepší odpověď
anonym

1---
použij k tomu obrázkový hosting , nejlépe www.imageshack.us, poté co tam obrázek dostaneš můžeš sem pouze nakopírovat tzv. „direct link“

2---
pokud máš a používáš správce obrázku Picasa a současně máš svůj google účet (gmail) můžež přímo z Picasy uploadovat obrázky do svých web alb (web albums)

Další odpovědi
Bumbes

Existuje velké množství on-line různých úschoven obrázků a fotografií. Po odeslání obrázků se ti vždy vygeneruje www odkaz tzv. „adresa obrázku“ na které bude obrázek uložen.
Další možností jsou různé sociální sítě (facebook, lide.cz,…) a fóra, které také umožňují tvorbu a sdílení albumů fotek. Zde také platí pravidlo o adrese obrázku.
Vložením zkopírované adresy obrázku do adresního řádku se ti obrázek zobrazí v prohlížeči.
ukázka v odkazu:

Zdroj: www.jirpa.cz/wa­llpapers/04/pri­roda%20(50).jpg