Jak dostat BAN?

Nejlepší odpověď
Drap

To časem přijde samo, neřeš to.

Další odpovědi
mosoj

Ty by jsi chtěl mezi ně ?

beer

Pro udělení BAN jsou na různých stránkách odlišná pravidla, daná spravcem. Stačí je většinou systematicky a třeba i hrubě porušovat ))

badisko

Muzes mu vyznat lasku … nebo ho poslat tam …kam slunce nesviti …nebo jednoduse pokracuj v takovych otazkach jako je tato a vyhazov te nemine …:D

eRko007

Neblazni s banem :D Bud rad ze nemas banána ;) !
Doplňuji:
Ale fakt stačí když nadáváš nebo porad neco pišeš do společnýho chatu a pořád dokola + nadávky

anonym

Vynadej adminovi a máš to jisté.

Questman

Tady by to trvalo asi celkem dlouho, ale myslím, že 5–10 odpovědí/otázek za sebou, obsahující hrubé urážky admin teamu, rasistické nadávky, případně i nějakou reklamu by ti mohly banána zaručit :)

bolak

barbakan ho myslím tehdá dostal, když vložil tu samou otázku 30× po sobě nebo jak to bylo :) tak můžeš začít, šablonu už máš..

anonym

Drap, tys nato káp.

Drap

Občas mívám pravdu. Zažil jsem to sám. Několika lidem se staneš nepohodlným, protože si je dovolíš občas opravit nebo s nimi nesouhlasit a už to je.