mosoj

Jak dostanu zástupce inet stránky na plochu ?

Je to v diskusi !
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-zpusob-pouzivate-pro-rychle-otevreni-oblibenych-stranek-na-netu

Nejlepší odpověď
rynek878

mosoji,to je sice prima,ale u mne je jeden problém,že já mám více prohlížečů,ale takto se mi to vždy otevře v hlavním prohlížeči a to já zrovinka nechci.

mosoj

rynek878 : No co se dá dělat. Já mám jeden prohlížeč takže problémy nemám. A je to docela fajn, jedním klepnutím jít na pořadovanou stránku.
Již mám připravený nový počítač s 64 bit W 7 profesional, tak jsem zvědavý. Ale prohlížeč měnit nebudu. Tam je zřejmě E 8. Tak jedině až se pořádně odladí E 9.

mosoj

Navíc si myslím, že W 7 jsou již připraveny na volbu prohlížeče. Takže se tam někde bude moci nastavit který prohlížeč chci mít jako hlavní.