Rubik

Jak dostanu video z VHS kazety do počítače?

Potřebuju dostat video z VHS do počítače, jde to nějak přes USB? Věděl jsem o jednom zařízení, ale nevzpomenu si co to bylo. Zapojovalo se to mezi přehrávač a počítač, stálo to kolem 1500 kč… Děkuju za odpovědi.

Nejlepší odpověď
RedC22

Potřebuješ analogovou (popř. kombinovnou) televizní kartu, resp. externí tuner.

Zdroj: http://www.czc­.cz/televizni-a-strihove-karty/produkty#q-c-0-f_75613412=sA­nalogov%C3%BD&q-c-1-f_75613412=sK­ombinovan%C3%BD

Další odpovědi
www

Podívej se sem

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=vi­deo+z+VHS+do+p­o%C4%8D%C3%AD­ta%C4%8De&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&sky=­ee&redir_esc=&hl=cs&