opa

Jak dostanu PRYČ ikonku na Windows 10 ze spodní lišty?

Jak dostanu PRYČ tu ikonku na Windows10 ze spodní lišty? Pořád se nenabízíl Windows 10. Už se mně to jednou OMYLEM podařilo. Šmejdi.

Odpovědi
Funna

nijak…
prostě dokud si je nenainstaluješ, bude tam pořád…
mě se aspoň (nechtěně) podařilo zbavit se „otravování“ s nainstalování a to tak, že když jsem se po hodině vrátila k PC a na obrazovce byl nápis „instaluje se WIN 10, provedeno 82%, tak po pár sprostých slovech na adresu mrkvosoftu jsem počítač "natvrdo“ vypnula…po pár pokusech o oživení se mi podařilo ho dostat zpátky do sedmiček…a i když tam ta ikona stále je, už je „mrtvá“…tedy aspoň prozatím (4 měsíce) je .-)

Kulpix

Najedete na ikonku, jež chcete odstranit, kliknete pravým tl. A zvolíte odepnout z hlavního panelu.

anonym

zbavil jsem se ji tak že jsem instaloval systém ubuntu. Není to zdaleka tak radikální řešení jak to vypadá, naopak si tím můj počítač po všech stránkách vydatně polepšil. Více informací zde www.ubuntu.cz