aniis8

Jak dostanu poznámky ze svého telefonu? (rozbitý displej)

Zdravím. Mám huawei ascend g300 ale přestal mi jet displej. Potřeboval bych z něho nějakým způsobem dostat poznámky, ale jak? Berte v úvahu, že je rozbitý displej, tudíž nemůžu povolit přístup USB. Zkusil jsem stáhnout HiSuite, ale i tady je potřeba povolit přístup, ale přes rozbitý displej to nejde. Nějaké nápady?

Díky

Odpovědi
Clouseau

Povolit USB „po paměti“ ? Nemá někdo známý stejný telefon? Případně na prodejně si zkusit od zapnutí telefonu co je potřeba stisknout pro povolení usb a pak to tam prostě jen namačkat naslepo…