stear

Jak dostanu nový hlas do GPS?

Zdravím, mám GPS mio spirit 380.. Mám v PC nový hlas v souboru.zip .. gps mám připojenou k PC, ale netuším kam a jak mám tento hlas vložit, aby se mi v gps objevil? Děkuji za jakoukoliv pomocnou odpověď

Nejlepší odpověď
mojitek

Já jsem si chtěl natáhnout nové mapy do Navigonu z Ulozto.cz nebo Stahuj.cz už nevím přesně a po natáhnutí mi ta navigačka začala blbnout,tak pozor ,dávat to tam jen z opravdu ověřených zdrojů..
Jinak připojte navigačku USB kabelem k PC a soubor s hlasem (pravým tlačítkem myši-přesunout nebo kopírovat ) do ikony navigačního přístroje.Ale už si nepamatuju jestli se ZIP musí předtím rozbalit.