Nikuška

Jak dostanu data ze starého mobilu?

Chci se zeptat jestli bych nějak mohla přetáhnout sms ze starého mobilu do nového? Děkuji

Odpovědi
Pepa88

Mohla…Buď tím, že je nahraješ na SIM a potom do nového mobilu… Pokud ten „starý mobil“ nebyl až tak špatný, tak to určitě půjde i cestou přes počítač…

anonym

Pokud máš Nokia 3210 tak nijak.

Nikuška

LG KP500 a Nokia C3 ..

Nikuška

Na sim jsem se to snažila přesunout, ale podařilo se mi jen pár sms ale ty mi nejdou teď na tom mobilu zobrazit..jakože tam asi vůbec nejsou, předtím jsem měla LG a teď mám Nokii…Prosím, nemohl by jste poradit jak? :D jsem na to úplně levá..mám LG připojený k PC ale nic s tím nejde dělat..