sunchAtor

Jak dosáhnout six packu?

Jsem holka a je mi 13. Chci dosáhnout dokonalé postavy. Sama sobě se nelíbím, ale nechci být anorektička. Jaké jsou nejlepší cviky na vybudování buchet. Nechci abych na břichu měla šodo! Kdyžtak můžete připsat cviky i na stehna… Mám hrozné strie.
Předem děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
Löwe

Milá zlatá, cviky jsou ti k ničemu, pokud nemáš a nedodržuješ upravený jídelníček. Pekáč buchet u holek je hnus a pro ploché bříško ti stačí obyčejné sedlehy nebo zkracovačky cvičit obden!

Další odpovědi
gecco

Zajdi si do fitka a nebo počkej do září a domluv se s tělocvikářem…
😉
Cviků je celá řada, ale musí se provádět technicky správně – jinak si můžeš i ublížit, zejména teď, ve vývinu…
😉
Ale – pokud se budeš srovnávat s kulturisty, nebudeš spokojená nikdy – oni takto vypadají jen pár dnů v roce – a dost (a i nebezpečně – nezdravě) se na to nadřou…
Případně se přihlaš do nějakého oddílu kulturistů – trenér ti to vysvětlí…
😉