Jak dosáhnout porcelánově bílé pleti? Jde mi spíše o nějaké domácí přírodní masky, produkty. Ne žádné krémy apod …

Odpovědi
anonym

No , jestli jste Rom , tak strcte hlavu do misy s hladkou moukou … prominte , dnes mam nejaky " vtipny den " . Jinak – domaciho asi neni nic , ale v googlu najdete tipy na kremy. Tak hodne stesti. my dve – dva se v solarku asi nepotkame . 🙂 -iv-

Ella

s takovou pletí se musíte narodit, ne jí nějak dosáhnout krémy… nebo transplantace kůže na obličeji… to už se určitě taky dělá…

Ravenne

Pleť lze podomácku do určité míry vybělit, ale chce to trpělivost :). Pomáhá pleť potírat citronem, bílým jogurtem, šťávou z petrželové natě, domácí slivovicí, třít ji ovesnými vločkami namočenými v mléce, potírat heřmánkovým olejem či odvarem…

Císařovna Eugenie francouzká používala na vybělení opálené kůže tento recept: na špičku nože soli, šťávu z jednoho citronu, čajovou lžičku kolínské vody a jeden bílek utlučený na sníh. Všechny ingredience se přidají do bílku a touto směsí se potírají místa, která chceme zesvětlit, hlavně před spaním.

Chce to zkoušet, ale pozor, pokud máš citlivou pleť – citron ji podráždí.