Jak dosáhnout nových, vyšších stavů vědomí a schopností?

Odpovědi
Anikitos

Neustálým čtením, učením se (učebnice) – všeobecně v různým oblastech např. nové jazyky, cvičení běh..
Meditace, zkusit třeba nějaké esoterické (psionické) cvičení a jiné..

Kelt

Existuje literatura, nebo můžeš vyhledat nějakého guru , kdekoli na světě a nebo jsou semináře v terénu i na internetu. A hlavně tomu musíš věřit a musíš se tomu věnovat, stejně jako vrcholový sportovec, umělec a pod.

Kepler

Musíš se zeptat vyšších bytostí za Hvězdnou bránou. Blohaslavený buď Oráj!

Drap

Začni studovat a praktikovat šamanismus. Pokud budeš mít dobrého učitele, tak sám budeš velmi překvapen

zjentek

Zapomeň na všechno, co ses kdy naučil a zejtra začni od začátku, jako bys byl malé dítě. ;)