proveau7

Jak doručit zásilku, když adresát mi pošle pěněžní částku na bankovní účet?

Mám dotaz,
nevíte někdo jak mám doručit zásilku adresátovi, když mi pošle peníze na účet? Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

musí ti poslat svou adresu ,na kterou mu zásilku zašleš

Další odpovědi
Lucijej

Že by poštou, PPL apod.?

RedC22

Co třeba Česká pošta?

mosoj

Podívej se do nějakého internetové obchodu. Částka za dopravu se účtuje do konečné ceny. Na poštu bez pěnez nechoď.

terry

Zásilku zabal, přelep, zavaž a pošli českou poštou.
To tě nenapadlo?
Doplňuji:
Jo, ještě by bylo dobré napsat na balík a podací lístek adresy.

proveau7

to jo ale jen mě zajímá jestli budu něco platit

Lucijej

Tak poštovné se platí při odesílání. Když ti kupující pošle peníze na účet, tak by to mělo být cena té věci plus poštovné. Ceník poštovného najdeš na stránkách České pošty – podle váhy/velikosti zásilky.