atriplex

Jak dopředu lze koupit jízdenku na vlak?

Mám na mysli vnitrostátní jízdenku, II. třídy, kterou zakoupím na pokladně na nádraží.

Nejlepší odpověď
quentos

v jakékoli stanici, kdykoli předem. Koupě probíhá úplně stejně jako na aktuální den, jen musíte říct, na kdy jízdenku chcete. Sám to tak běžně dělám („prosil bych ji na zejtra, na sobotu…“)

Další odpovědi
pingo doce

Na vnitro jsou to 2 měsíce. Předpokládám jízdenku 2. tř. za zákaznické nebo obyčejné jízdné. Jsou jízdenky, kde to lze i dříve. Jízdenka platí i když mezitím dojde ke změně tarifu (zdražení). 🙂

Džanička

Ano můžeš.Já jsem si kupovala lístek i měsíc dopředu.Stačí říct datum a je to.