Matiselis

Jak dopravit notebook do Francie levně?

Dobrý den, mohu mít na vás otázku? Potřebuji levnou dopravu do Francie na konkrétní adresu. Budu přepravovat notebook. Kterého kurýra byste doporučili? Termín doručení nezáleží, prioritou je cena…
Dříve jsem používal Českou poštu, ale ty ceny se mi zdají vysoké.
Děkuji za odpověď

Odpovědi
Kazatel

Nejlevnější to bude, když jej tam vezmeš sebou.

Nějak jsem moc nepochopil, proč posílat jetý notebook takovou dálku, pokud jde o data, ta lze přepravit zdarma internetem.

Kazatel

HaHaHa, to víš že jo. A čekají na něj zrovna ve Francii. Vzpamatuj se, na 99.9% je to podvod.

Lgee

To bude nějaký podvod, proč do Francie?

Matiselis

@kazatel – protože ten ntb prodávám na bazaru

Dochy

Nevidím jiný důvod, proč to posílat do Francie, než eliminovat riziko, že se ten notebook někdo pozná ☹