Kryšpín

Jak dopadnou volby?

Dle průzkumů a denních blábolek 60% i více občanů nemíní se obtěžovat jít k volbám a řádně odvolit. Místní šenkýř má názor, vydělají na tom komunisti, kteří budovali komunismus do roku 1989 a pravidelně věrně chodí k volbám a modré ptactvo které po sametu porcovalo co tady zbylo po rudých, je také semknuto k neviditelné ruce trhu a době kdy tady byla na pět minut tma, nebo možná strana která nemá již co porcovat a dloube z Evropských dotací. Možná firma ANO jejich vůdce dovede dobře slibovat mimo jiné navrhuje nemocnice řídit jako firmu a postavil krásné Čapí hnízdo pro děti i když jenom pro svoje, pro jiné za poplatek.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Pixma

Neb jiná strana

Velice se těším, že volby vyhraje ANO s KSČM, kteří budou spolupracovat ku prospěch všech krajů!

Další odpovědi
dubraro

Neb jiná strana

Blbě, jako vždycky…

Marek Ton

Červení

Nuk nuk

Neb jiná strana

Obávám se, že vyhraje ANO.

anonym

Červení

Kéž by vyhráli komunisti, aby všem stranám spadly čelisti, aby konečně prozřely, že jedině strany po revoluci pomohly rozkrást tuto republiku.

Elk

Neb jiná strana

Teda, to je anketa jako prase! Červení jsou kteří? Komunisti, socdemáci, odeesáci či jiní?
Modří jsou kteří? Jenom odeesáci?
Srovnej si v hlavě, co chceš a o co Ti jde, potom to sem dej.
ANO!
PASKVIL.

marci1

Neb jiná strana

Nejlépe by bylo duhové spektrum. 🙂

luckykubrt

Neb jiná strana

Žlutí… 🙂
Byl bych rád, kdyby zvítězil Tomio Okamura a jeho SPD. Aspoň by jsme se trochu někam posunuli a hlavně stojí proti invazi islámských migrantů.

Lgee

Neb jiná strana

jirkajirka

Červení