Kazatel

Jak dopadne včelí roj, ke kterému se nikdo nehlásí? Všechny včeličky budou „humanitně“ otráveny?

Odpovědi
Drap

Většinou se vždy najde někdo kdo si ho vezme. Pokud ne, včely zdivočí a většinou nedožijí jara

Pepa25

Na základě veterinárních předpisů se z důvodů nemocí nesmí neznámá včelstva vracet. „Když se roj vyrojí, vylétne ´stará´ matka, kterou mívají někteří včelaři označenou barvou a číslem – tzv. Opalitovou značkou, tak hned včelař, který je kontaktován, může zjistit, jestli je roj jeho. .."

Zdroj: https://pardu­bicky.denik.cz/zpra­vy_region/video-lide-bombarduji-hasice-telefonaty-kvuli-vcelim-rojum-zbytecne-20220516.html

Kazatel

Tak že ortel smrti. Hezky to vedeme.