Reganois

Jak dopadne podle vás dnešní zápas mezi Slavií a Arsenalem v Evropské lize?

Tak 1:1, slušný výkon a dobrá výchozí pozice pro odvetu.

Nejlepší odpověď
Srandista

nevím

Jelikož Slavii chybí 2 stopeři, golman Kolář v masce také nejistý a jediný mladíček Zima vzadu. Až moc velká marodka.
Naopak Arsenal je hrozně nemastný, neslaný. Ale na papíře vypadá stále jako favorit.

Za mě neprohra Arsenalu.

Další odpovědi
Pepa25

vyhraje Slavia

Podle sázkových lanceláří vyhraje Arsenal (např. Fortuna má kurzy 1,54 – 4,30 – 7,00).
Jako fanoušek ale samozřejmě věřím ve vítězství Slávie!!!

marci1

vyhraje Slavia

Jelikož se čeká výhra Arsenalu, kterému se ale moc nyní nedaří, Slávii se daří a fotbalový trh ji sleduje, je možná i výhra Slávie. Záleží na tom, jestli už bude chytat Kolář a jak se bude Slávii dařit. Uvidíme, těším se. 🙂

Skvělá zpráva! Kolář bude chytat. 🙂

plebs

remíze

Záleží, zda pruhování ve službách Čínských komunistů před mačem pokleknou a při utkání nebude žádný prostořeký pruhovaný častovat soupeře ty zasr. chlape.

paul1

vyhraje Slavia

A držím palce.

jakmanos

remíze

1:1

Rokio

nevím

Nevím, ale fandím Slavii.

rudek321

nevím

Zápas se nedohraje, protože jeden z hráčů řekne tomu druhému, že Charles Darwin prý dokázal, že člověk pochází z opice :)

xiperio

nevím

Nassin

nevím

Dnes?

Sportovkyně7

vyhraje Arsenal

Slavia je hnůj!!!!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

plebs> prý „pruhovaní“ ☹ Proužky má tak leda plebs na svých námořnických tričkách. Slávia jsou jedině Sešívaní!!

Nassin

… sešívaní, ale kopyta.

Reganois

Taky bych to viděl na neprohru Kanonýrů. Ale Slavia může využít toho, že letos je Arsenal dost za očekáváním. Uvidíme.