Avatar uživatele
quentos

Jak dopadlo pátrání po zmizelém Michalovi, do něhož se pustil soukromý detektiv najatý moderátorem pořadu „Na stopě“?

Jistě se na to pamatujete – manžel a otec zmizel jednoho dne beze stopy po obchodní schůzce. Moderátor v pořadu „Na stopě“, který nabídl zoufalé manželce pomoc a najal soukromého detektiva, informoval, že stopy po něm detektiva zavedly do zahraničí (Německa?). Pátrání bylo uzavřeno s tím, že Michal je „pravděpodobně již mrtvý“. Ví se o tomto případu dnes více? Podala německá policie nějaké (nové) informace?
Nás hodných mužů je jako šafránu, a když už se nějaký usadí s rodinou, unesou ho a zabijou. Proč nezabijí občas taky nějakého z těch tyranů a domácích násilníků, kterých je všude plno?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas před 4999 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ReHu

Také jsem si na to před časem vzpomněla. Možná by stálo za to, napsat mailíka do NOVY, jestli nemají nějaké zprávy.
A také mě to před časem napadlo v souvislosti, že více různých kauz utichlo.
Krom této mě také dost sebrala zpráva, kde se mluvilo o jednom či více kreténech, kteří chtěli podříznout v kotci prase, ale protože tam bylo málo místa, tak mu pouze za živa odřízli ze stehen maso. Veterinář říkal, že zvíře muselo ukrutně a dlouho trpět, než umřelo.
Je to opravdu síla, co lidi neudělají pro pár drobných, které stejně nic neřeší.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek