Kryšpín

Jak dopadlo jednání nejlepších odborníků o záchraně planety?

Nedaleko Palerma na Sicílii minulý týden přílétlo 114 ti privátními letouny asi stovka nejchytřejších mozků světa na jednání a téma záchrana planety / redaktor doplnil, že se jednalo o ekologické letouny /. Informace ze zpráv CNN.

Nejlepší odpověď
Ametyst

Jestli je Leonardo di Caprio mozek, tak já jsem čínský bůh srandy.Elity si myslí, že budou lidstvo převychovávat ke skromnosti, a sami budou i dál řídit svá obří SUV a soukromé tryskáče. Nám budou konstruovat co nejslabší motůrky, pračky, co perou bez vody, auta budou luxus- můžeme jezdit veřejnou dopravou- krmit nás jídlem z chemických laboratoří. Na jejich luxusním stylu života se nesmí nic změnit.
Takhle chytří jsme taky.

Další odpovědi
Roman71

To asi nemělo smysl zveřejnit 🙂

..a pokud chtějí něco změnit, ať začnou u sebe samých 😉

marci1

Nejlepších odborníků? Jsou to „jen“ „celebrity“, bohatí a „slavní“ lidé, kteří přiletěli, připlavali na Sicílii na summit Googlu, aby jednali o klimatických změnách, hlavně prý o oteplování klimatu. Budou se snažit o prosazení zákonů, které by zakázaly používání soukromých letadel a obřích jachet, kterými se dopravili na toto setkání?
Asi ne. Proběhlo a dopadlo to ?, ale stálo to hlavně moc peněz. 🙂

anonym

Asi je dobře ze se o tom mluví i mezi celebritami, ale určitě setkání celebrit nemá zdaleka takovou vědeckou váhu jako nedávná doporučení a závěry expertního panelu OSN. To si zaslouží mnohem větší pozornost, a rozhodně by to nemělo zapadnout v záplavě přízemních bulvárních zpráv o tom jak se na Google Camp celebrity slétají v tryskáčích …

viz https://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/experti-osn-vyzvali-ke-zmene-vyuzivani-pudy-i-stravovacich-navyku/1785024

zjentek

Něco jsem zachytil a mám celkový bojem, že tentokrát to byla zase remíza.

Člověk vs. příroda rovná se remiza!

(Ale stejně mám ze všeho jakési také vibrace, čili ODBORNĚ tvrdím a je to pravda, bo při propagaci názoru mně brní v ramenou a údech , je cítit i taková jakoby modrá aura okolo zadku i předku, prostěže kytky za žádnýho režimu sami stejně nepůjdou k nám, nikdy a NIKDY samy nepřijdou, na druhou stranu to šíleně a úpa NEJVÍC vibruje a bzučí, když zavřu oči a po každým takovým zavření vnímám tu zvukulisu hlasu Země, což jde o jakési hučení podobné cimbálovce a cítim, ale fakt všemi smysly skutečně cítím ty voňavé kvarky a uvědomuji si, jak za brnkotu vesmírných strun jdeme svorně my lidé do kytek, i když nás AŽ TAKHLE příroda vlastně ani nezvala.)

zjentek

P.S.: Člověk může být debil, ale musí si vědět rady! (;

Kepler

Asi tak. To mi připomíná rčení: pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos…

Roman71

„Nejhorší ze všech je vzdělaný hlupák!“ (Čapek)

Lidí, kteří mají spoustu informací, ale neumí s nimi rozumně naložit je spousta. Účastníci tohohle „sletu mozků“ těžko něco vyřeší. Můžou se jen domnívat, že nějaké řešení najdou, ale pravděpodobně to bude zase jedna ze slepých uliček..