Avatar uživatele
Bronzový

Jak dopadlo jednání nejlepších odborníků o záchraně planety?

Nedaleko Palerma na Sicílii minulý týden přílétlo 114 ti privátními letouny asi stovka nejchytřejších mozků světa na jednání a téma záchrana planety / redaktor doplnil, že se jednalo o ekologické letouny /. Informace ze zpráv CNN.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Pokročilý

Jestli je Leonardo di Caprio mozek, tak já jsem čínský bůh srandy.Elity si myslí, že budou lidstvo převychovávat ke skromnosti, a sami budou i dál řídit svá obří SUV a soukromé tryskáče. Nám budou konstruovat co nejslabší motůrky, pračky, co perou bez vody, auta budou luxus- můžeme jezdit veřejnou dopravou- krmit nás jídlem z chemických laboratoří. Na jejich luxusním stylu života se nesmí nic změnit.
Takhle chytří jsme taky.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

To asi nemělo smysl zveřejnit :-)

..a pokud chtějí něco změnit, ať začnou u sebe samých ;-)


Avatar uživatele
Zlatý

Nejlepších odborníků? Jsou to "jen" "celebrity", bohatí a "slavní" lidé, kteří přiletěli, připlavali na Sicílii na summit Googlu, aby jednali o klimatických změnách, hlavně prý o oteplování klimatu. Budou se snažit o prosazení zákonů, které by zakázaly používání soukromých letadel a obřích jachet, kterými se dopravili na toto setkání?
Asi ne. Proběhlo a dopadlo to ?, ale stálo to hlavně moc peněz. :-))


Avatar uživatele
Zlatý

Asi je dobře ze se o tom mluví i mezi celebritami, ale určitě setkání celebrit nemá zdaleka takovou vědeckou váhu jako nedávná doporučení a závěry expertního panelu OSN. To si zaslouží mnohem větší pozornost, a rozhodně by to nemělo zapadnout v záplavě přízemních bulvárních zpráv o tom jak se na Google Camp celebrity slétají v tryskáčích ...

viz https://www.ceskenoviny.cz/…


Avatar uživatele
Zlatý

Něco jsem zachytil a mám celkový bojem, že tentokrát to byla zase remíza.

Člověk vs. příroda rovná se remiza!

(Ale stejně mám ze všeho jakési také vibrace, čili ODBORNĚ tvrdím a je to pravda, bo při propagaci názoru mně brní v ramenou a údech , je cítit i taková jakoby modrá aura okolo zadku i předku, prostěže kytky za žádnýho režimu sami stejně nepůjdou k nám, nikdy a NIKDY samy nepřijdou, na druhou stranu to šíleně a úpa NEJVÍC vibruje a bzučí, když zavřu oči a po každým takovým zavření vnímám tu zvukulisu hlasu Země, což jde o jakési hučení podobné cimbálovce a cítim, ale fakt všemi smysly skutečně cítím ty voňavé kvarky a uvědomuji si, jak za brnkotu vesmírných strun jdeme svorně my lidé do kytek, i když nás AŽ TAKHLE příroda vlastně ani nezvala.)

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

P.S.: Člověk může být debil, ale musí si vědět rady! (;

Avatar uživatele
Zlatý

Kepler

Asi tak. To mi připomíná rčení: pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos...

Avatar uživatele
Bronzový

Roman71

"Nejhorší ze všech je vzdělaný hlupák!" (Čapek)

Lidí, kteří mají spoustu informací, ale neumí s nimi rozumně naložit je spousta. Účastníci tohohle "sletu mozků" těžko něco vyřeší. Můžou se jen domnívat, že nějaké řešení najdou, ale pravděpodobně to bude zase jedna ze slepých uliček..

 

Zajímavé otázky v kategorii Příroda a životní prostředí

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Příroda a životní prostředí

Zlatý Drap 1000
Zlatý annas 765
Zlatý Kepler 544
Zlatý beer 514
Zlatý hanulka11 447
Zlatý mosoj 443
Zlatý marci1 361
Zlatý www 357
Zlatý gecco 235
Zlatý Lamalam 207

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.