autacek

Jak dopadlo cca 186 tisíc lidí, již investovali v roce 1992 do PPF , a dalších 140 tisíc lidí v roce 1994? Vysvětlíte?

Jen jsem se v té chronologii trochu ztratil, tak věřím, že někdo bude znát odpověď.

Jak šel čas s PPF.. https://zpravy­.aktualne.cz/e­konomika/kellne­rovo-zivotni-dilo-gigant-jmenem-ppf/r~c94f6d8­4908111ebaedf0cc47ab5f12­2/
Investiční fondy PPF získaly přes tři procenta všech investičních bodů v první vlně kuponové privatizace: investovalo s nimi více než 186 tisíc lidí. Fondy pak vlastnily akcie celkem 202 podniků v nominální hodnotě 4,9 miliardy korun, což byl šestý nejlepší výsledek z pohledu objemu spravovaného majetku.
Pro druhou vlnu kuponové privatizace založila PPF dva podílové fondy. Druhá vlna přinesla dalších 140 tisíc akcionářů a podíly ve 45 podnicích v nominální hodnotě 2,4 miliardy korun.----

Jak dopadlo cca 186 tisíc lidí jež investovali do PPF v roce 1992 a dalších 140 tisíc lidí v roce 1994? Vysvětlíte?

Odpovědi
paul1

Měli jsme pár akcií PPF v 1. vlně kuponky, ale jsme je prodali, protože v PPF se začaly dít nějaké divné věci. Prodali jsme je myslím dost výhodně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.