Kryšpín

Jak dopadl soud s padacím mostem ve Vilémově, byl nalezen viník?

Most spadl v roce 2014 zabil 4 dělníky po několika soudech, kdy dozor stavby se hají může za to projektkant, ten má názor může za chybu stavební úřad, Stavební úřad odpovídá dozor stavby a tak dokolečka. Letos údajně proběhl další soud.

Odpovědi
Edison

To byl padací most? Já bych řekl, že spíš spadlý. Padací most je něco docela jiného: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=padac%C3%AD+mos­t&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=%7Bmoz:­distributionID%7D:%7Bmo­z:locale%7D:%7Bmoz­:official%7D&tbm=is­ch

Jo… a on se někdo soudil s mostem? Heh??? Jsem nevěděl, že to jde…

Pepa25

Vzhledem k tomu, že soud ještě definitivně nevyřešil nehodu ve Studénce v r. 2008, mě to až tak nepřekvapuje. Bohužel tyto složitější kauzy o odpovědnosti se neuvěřitelně táhnou.