XFresh1

Jak donutit telefon prijmout flash disk

Potreboval bych poradit mam telefon se systemem android 4.4 a pokud zapojim flash disk vubec nereaguje zkousel jsem ruzne druhy, velikosti nevim co stim poradte mam i koupeny konektor ale ono nic
Doplňuji:
Znacka telefonu THL T6 PRO

Nejlepší odpověď
arygnoc

na android kašleme (i keď nie celkom), ale čo tak značka telefónu?

musí podporovať usb otg, inak vám je flash disk na nič.
možno ak by bol urobený root, ale to si musíte nájsť sám.

;-Q
Doplňuji:
tel. je o, ešte fleshka – tiež musí podporovať otg.

;-Q

Další odpovědi
McArthur

Telefon dle specifikace OTG funkci splňuje, takže zkus si pořídit dobrou redukci microUSB – USB (s OTG podporou) nebo rovnou flashdisk s microUSB a OTG podporou.

Jinak by měl jít připojit jakýkoliv flashdisk formátovaný na FAT32, FAT nebo exFAT.

gecco

Splňují ty flashky standard OTG?
😉