rrihamirek1

jak nalakat/prila­kat/premluvit/um­luvit manzelku aby se mnou sesmilnila alespon 4× tydne?

staci takto, kdyz chces slovickarit?

Nejlepší odpověď
aliendrone

A zkusil ses VYKOUPAT? Někdy to dělá zázraky… ;) :D

Další odpovědi
iceT

Zkus být lepším partnerem, víc jí pomoct v domácnosti. Ono chodit do práce, uvařit, uklidit, postarat se děcka, to člověka unaví. Teda pokud to takto máte.

hapiky

Tak ještě jednou: Jestli chceš smilnit, musíš si najít jinou ženu. S manželkou smilnit nelze.
Některým ženám může pohlavní styk způsobovat psychický nebo fyzický problém.
Pokud ti neřekne O CO JDE, je jakákoliv rada marná.

Drap

Nutit někoho, byť manželku, je trestné. Jak známo nelze zde nikoho navádět k trestné činnosti.

Kazatel

Ucpaný ventily, zadřenej píst, chce to nejdřív zahřát, až pak jít do otáček, namazat. Prostě to musí být jemná prácička.

Předpokládám ale, že v Česku se manželství s károu hned tak neschválí.

Gus_Fring

Vytetuj si po celém těle vlastenecké obrazy. Na hruď českého lva, jak už zpíval největší český vlastenec Danda Landa. Na záda naši vlajku. A na pinďoura nápis „Pravda vítězí“, pokud se to tam vejde.

Jiří Bohumil

Odpověď vzhledem k zařazení.
Asi špatná údržba a selhává zapalování (nebo spíše motivace). Oprava bývá poměrně složitá, většinou marná.
Jediné řešení, smilnit někde mimo.
Najít si nějakou nymfomanku.
A jak kdesi a kdysi řekl Franta Ringo Čech, je jich málo a musíme si je opatrovat. Ovšem nesmí to být vaše manželka.:-)

paul1

Když chcete smilnits vlastní manželkou, musíte si při sexu opakovat při zavřených
očích: cizí žena, cizí žena …

df

Pokud se kroutí jak had, tak to se ani nedivím. Ženy mají rády tvrdé klacíky.

Filip84

Ehtymologický původ slova „smilstvo“ je v velšském „blys“, a bretaňském „blysyc“, což obojí znamená toužící / chlípný / chamtivý.

Materií výrazu „smilstvo“ je sexuální chování, jež odporuje buďto ius canonici, nebo obecně křesťanské morálce té příslušné konfesse, mezi což se vždy řadí tělesné obcování s jinou osobou, než která je secundum iuris canonici platným manželem / manželkou. S manželkou proto sesmilnit nelze, a nemáte-li kanonicky platný sňatek, je vhodnější užívat termínu zcizoložit, poněvadž je to pregnantnější.

Když jsi tak velký Wlastenz und Nationalist, tak se, laskavě, konečně nauč alespoň česky, mimo jiné pak nebudeš pokládat impertinentní otázky, a možná, potom, k Tobě i Tvá vlastní choť nebude přistupovat jako k atomovému odpadu.

dubraro

Smilnit jinde. S manželkou smilnit nelze.

Dochy

A čí manželku? A co on na to? Je pryč častěji, než 4× týdně?

rrihamirek1

jde jen o to ze nechce smilnit 7× tydne jako ja

da ny

Smilnit doma s vlastní ženou nelze….. ;D Ruce máš zdravé?
Vem si prášky, nech si zajít. Nebo ji otrávíš tak, že nebude chtít ani 1× týdně nebo 1× za měsíc :)
Zkus slevit na 1 – 2× týdně. Energii a roupy směruj do něčeho užitečného (hlavně v domácnosti). Nebo budeš muset smilnit jinde. S kondomem, ať domů nepřitáhneš nějaký moribundus a HPV viry.
Každý má jiný apetit. Možná jí chybí motivace, důvod, energie a tedy chuť. V partnerském vztahu je sex až to „poslední“, co může dobře fungovat. ;D

Filip84

To je ale sobecké. Racionální řešení spočívá v tom, že on chce sedmkrát, ona jedenkrát (nebo vůbec), udělají kompromis a budou třikrát.

V opačném případě bude, sice, on bez manželky, ale rovněž manželka bez manžela – prašť jako uhoď a oba tratí (nebo získávají, ale to už je věcí opravdu jen jich dvou).

rrihamirek1

kategorii jsem zvolil schvalne, jedna se o beznou opravu spolecenskeho souziti a udrzba vztahu, nebo take se da vylozit jako oprava a udrzba manzelky