Avatar uživatele
černávdova

Jak donutit lékaře, aby ošetřili vnučku dříve než za měsíc?

Bohužel mám další otázku :( Moje malá vnučka byla dnes u lékaře a zjistili, že má Srůst malých stydkých pysků :( a je potřeba navštívit dětskou gynekologii. Malá má 2 roky a bolí ji to při čurání :( Dcera tam hned volala a objednali je až na 30.5. že to není akutní. Ale podle nás to akutní je, když ji to bolí při močení a navíc to muže za ten měsíc srůst ještě více :( Jak to zařídit, aby ji vzali co nejdříve? děkuji

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2548 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
nyjono

Pokud má plný diář, donutit těžko.
Zkusily jste i jinou ordinaci?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Zkuste třeba tyto ordinace: 🙂
Dětská ordinace poblíž Kauflandu v Zábřehu. Lze objednat on-line (přímo hodinu):
https://home.cgm-life.de/portal//#/ap­pointment/?in­stitution=013003999
Dětská ordinace v Ostravě-Mariánských Horách:
http://www.gy­nordplus.cz/gy­nekologicka-pece/co-nabizime

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Sehnat si jiné zdravotnické zařízení, třeba i vzdálené, kde mají volněji a tím pádem i kratší termíny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Lékaře těžko k něčemu donutíte, pokud má plno, jinak to nejde.
Můžete najít jiného lékaře…
Můžete akutně zavézt vnučku na odborné gynekologické oddělení lůžkové, do nemocnice.
K podobným srůstům dochází nejčastěji nedostatečnou péčí (hygienou) inkriminovaných míst ze strany matky v kojeneckém a batolecím věku dítěte…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pediatr

Nemyslím si, že by z částečného srůstu malých pysků mohla mít bolesti. To má spíše zánět močových cest, třeba jen virový. Nemusíte se bát, že „srůstání“ bude pokračovat. To opravdu není akutní záležitost. Věnujte se řádné hygieně a zákrok nechte provést v klidném terénu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
černávdova

no já vychovala 2 dcery a nikdy jsem o tom neslyšela :( dceru nikdo nepoučil, že by ji to měla trošku roztahovat, myla ji normálně a natírala krémem, tak jak kazdé miminko, četla jsem ted o tom, některé holčičky jsou na to náchylnější, je to nedostatek ženských hormonů ne jen špatná hygiena :( uvidíme co nám zítra řeknou a pak zkusíme najít jiného lékaře, děkuji za odpovědi

před 2548 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
černávdova

no jak to tak vypadá, tak je v Ostravě jen jedna :( ale zjištujeme dál

před 2548 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví