černávdova

Jak donutit lékaře, aby ošetřili vnučku dříve než za měsíc?

Bohužel mám další otázku :( Moje malá vnučka byla dnes u lékaře a zjistili, že má Srůst malých stydkých pysků :( a je potřeba navštívit dětskou gynekologii. Malá má 2 roky a bolí ji to při čurání :( Dcera tam hned volala a objednali je až na 30.5. že to není akutní. Ale podle nás to akutní je, když ji to bolí při močení a navíc to muže za ten měsíc srůst ještě více :( Jak to zařídit, aby ji vzali co nejdříve? děkuji

Nejlepší odpověď
nyjono

Pokud má plný diář, donutit těžko.
Zkusily jste i jinou ordinaci?

Další odpovědi
marci1

Zkuste třeba tyto ordinace: 🙂
Dětská ordinace poblíž Kauflandu v Zábřehu. Lze objednat on-line (přímo hodinu):
https://home.cgm-life.de/portal//#/ap­pointment/?in­stitution=013003999
Dětská ordinace v Ostravě-Mariánských Horách:
http://www.gy­nordplus.cz/gy­nekologicka-pece/co-nabizime

Drap

Sehnat si jiné zdravotnické zařízení, třeba i vzdálené, kde mají volněji a tím pádem i kratší termíny.

da ny

Lékaře těžko k něčemu donutíte, pokud má plno, jinak to nejde.
Můžete najít jiného lékaře…
Můžete akutně zavézt vnučku na odborné gynekologické oddělení lůžkové, do nemocnice.
K podobným srůstům dochází nejčastěji nedostatečnou péčí (hygienou) inkriminovaných míst ze strany matky v kojeneckém a batolecím věku dítěte…

pediatr

Nemyslím si, že by z částečného srůstu malých pysků mohla mít bolesti. To má spíše zánět močových cest, třeba jen virový. Nemusíte se bát, že „srůstání“ bude pokračovat. To opravdu není akutní záležitost. Věnujte se řádné hygieně a zákrok nechte provést v klidném terénu.

černávdova

no já vychovala 2 dcery a nikdy jsem o tom neslyšela :( dceru nikdo nepoučil, že by ji to měla trošku roztahovat, myla ji normálně a natírala krémem, tak jak kazdé miminko, četla jsem ted o tom, některé holčičky jsou na to náchylnější, je to nedostatek ženských hormonů ne jen špatná hygiena :( uvidíme co nám zítra řeknou a pak zkusíme najít jiného lékaře, děkuji za odpovědi

černávdova

no jak to tak vypadá, tak je v Ostravě jen jedna :( ale zjištujeme dál