bolak

Jak donutit kapky kapat?

Myslím v tý skleněný lahvičce. Po určitý době prostě vždycky přestanou kapat, a když je votočim, tak vypadne jedna kapka a pak už nic.

Zkoušel jsem to prošťouchnout párátkem a nepomohlo, třepání už nedělá vůbec nic, akorát bublinky uvnitř, jsou na to nějaký triky?
Doplňuji:
mosoj: paráda, už to teče :D :D :D …asi sem to trochu přehnal

Nejlepší odpověď
mosoj

Máš jehlu ? Jestli ano tak to prošťouchni.

Další odpovědi
marci1

Zkuste se podívat na datum expirace, nejsou-li kapky prošlé.

bolak

todle totiž dělaj vždycky, když už je tam jen pár mililitrů tekutiny, a přitom je to taková dobrota, že by toho byla škoda.

redy

zahoď kapátko a vycucni :D kapat už nebudou není tlak

bolak

no, a víš že si mi nakonec docela pomohla? :) totiž pak už ani jehla nepomohl, tak sem si vzpoměl co jsi psala, akorát že sem si to blbě přečet a místo toho abych vycuc jsem vcucnul vzduch dovnitř, a světe div se začalo to zase kapat :)

bolak

marci1: nejde o to jestli jsou prošlé, já chci aby kapaly

marci1

Jestli by byly hodně dlouho prošlé, tak by ze sebe nevydaly ani kapku, ani kdyby jste je prošťuchoval čímkoliv. 🙂