Michal Kole

Jak donutit jednoho uživatele, aby zvedl zadek, zašel si k mé doktorce a přečetl jsi můj chorobopis

aby zjistil jak přemýšlím, aby se nechoval tak sprostě ?

Nejlepší odpověď
marťa382

A co lékařské tajemství? Myslíte, že si jen tak každý může přijít k doktorce a přečíst něčí chorobopis?

Další odpovědi
zjentek

kašli na ubožáka. On na 100% nechce vědět, jak žiješ ty. A tak si žije buď podle olympicu
http://www.you­tube.com/watch?v=EJ­sf6QiUqFU
a nebo podle michala davida
http://www.you­tube.com/watch?v=XqwpvVx­Trjc

Bobík147

A jak donutit Kolesu, aby zvedl zadek a přestal celý dny sedět u všech možných i nemožných sociálních sítí a poraden?

kuldatomas

Doktorka samozřejmě nemůže chorobopis ukázat nikomu jinému, než tomu, koho se týká, v případě nezletilých nebo nesvéprávných ještě zákonnému zástupci. Ale pokud chceš svůj chorobopis zveřejnit, nic ti nebrání si ho půjčit, oscanovat a zveřejnit na vlastních internetových stránkách.

bolak

zjentek: to já bych chtěl taky vědět, možná by si mohl kole taky pořídit 4 kamery jako maj ve vile a streamovat to do prostoru..

Melkor

Mu to pošli mailem a nebo to dej rovnou ke stažení pro všechny…

gagaga

michale, proto ja k doktoru radeji nejdu …me by hned nasadil sveraci kazajku :)
radsi me napiste co danecek :)

  • iv-

briketka10

no jo, jak se má Daneček ??

gagaga

briketko, jen jestli ho uz ten michal nesezral.. :(

gagaga

briketko, jen jestli ho uz ten michal nesezral.. :(