Avatar uživatele
sdesigner

jak donutit bratra navstevovat skolu?

Zdravim mam dost komplikovany problem. Bracho ma 15 a chodi za skolu. ja aler pracuji v Italii a ted jsem na dovolence doma..mama a mladsi bratr nan eho velky vplyv nemaji jen prakticky ja.....no jsem mimo domov vatsinu roku a prilezitost dela zlodeje a on to vyuziva. Poznate nejakou fintu kterou by jsem mohl zabezpecit bratrovu snhu jit do skoly? popripade ho nejakym spusobem na dalku kotrolovat? Vidiram ho cez novy mobil ktery mu chci tady v italii koupit nevim jestli to pomuze…pomozte

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? petka, kropitko, Andělé, Deli před 4472 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Bratr je zřejmě v prvním ročníku střední školy, že? Podle všeho studuje obor, který ho nezaujal, obvykle se v prváku za školu ještě nechodí 🙂. Ptal jsi se ho proč to dělá? Finta na to žádná není, když ho škola nebaví, tak se mu tam nechce, může mít i nějaké problémy se spolužáky. Podrobně to s ním prodiskutuj a zjisti, co by vlastně chtěl v životě dělat. Je ještě dost času přejít na nějaké učiliště, ztratil by jen ten jeden rok. V každém případně s ním ale nejednej jako s miminem, nech mu právo volby.
Doplňuji:
Ještě něco mne napadlo : pokud s bratrem najdete školu, nebo učiliště od září letošního roku, nemohl by být s tebou do té doby v Itálii? Naučil by se jazyk a hlavně by viděl, že pečení holubi nikde nelétají nikomu do hu.. úst 🙂

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

>sdesigner<, je lépe psát správně slovensky, než mizerně československy, my to přečíst umíme. Moc práce jsi si s dotazem nedal, tak jestli „bracho“ není trošku po tobě 😁

před 4472 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek