jak doložím odkaz?

všimla jsem si že někteří odpovídají jako já tak že zkopírují část odkazu,a nakonec i ten odkaz doloží,ale mě se to nedaří abych mohla nazávěr dát odkaz z kterého jsem čerpala informace,můžete mi prosím poradit děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Otevřu si stránku, okopírují text. Ve vyhledávací liště (já používám Google) označím levou myší adresu otevřené stránky, stisknu CTRL + C, otevřu svou odpověď a vložím CTRL + V.

Pokud myslíte toto.
Doplňuji:
Doplním první větu. Z otevřené stránky okopíruji text a vložím do své odpovědi.

Další odpovědi
hanulka11

musíš zkopírovat nejprve část odkazu který chceš vložit,ten vložíš a pak teprve odkaz -nejde to najednou
zkus to určitě ti to půjde