kurec

Jak dolečít lehký kašel?

Nejedná se o nic vážného občas za 10minut jednou si potřebuju prostě odkašlat stranou a pak už můžu normálně hovořit. Avšak v tomto tělesném stavu už se to táhne tak další týden tak zas nechci sám sebe takto mordovat. K doktorovi se mi nechce protože to není nic moc závažného a určitě má na starost důležitější případy na které se potřebuje soustředit. Teďka se to snažím napravit těma cucacíma pastilkama z lékarny ale žádný velký výsledek to teda nedělá, zase si nechci kupovat nějaký tvrdý léky na to když to není se mnou tak vážné tak já nevím mám si koupit ACC? Nebo něco jiného?

Odpovědi
Malvína

ACC šumivé tablety používám a nedám na ně dopustit. V kombinaci s nahřátým polštářkem (plněným např. pohankou/třešňovými peckami), který nahřeji v mikrovlnce, je to mé zaručené kombo v boji proti kašli.

df

Musel jsi projít omicronem. Ja jsem taky takjle lehce pokaslaval. S pocitem, ze mam hlen na pruduskach. Trvalo to vic nez mesic. Nic jsem na to nebral.