autacek

Jak dokáže pornoherečka či lehká děva odlišit pracovní sex od domácího? Jak to vlastně bere její partner? Kde jsou city?

Nejlepší odpověď
hermankarel

Partner bude většinou kundalista a slečna z rozvrácené rodiny

Další odpovědi
Rokio

Pracovní sex je v nevěstinci a venku a domácí sex je doma.

zjentek

Nedokáže. Zato dokáže bravurně přesvědčit toho „svýho“, že to dokáže. Takže ten je v klidu, bo VĚŘÍ! (; (;

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

Takoví lidé často nachází partnery přímo v branži. ;)
Pokud se jedná o porno, tam není těžké to odlišit. Je to hrané, většinou podle scénáře, před kamerou, placené a navíc často nerealistické. V nevěstinci to mají taky podle pravidel, placené, v určitou dobu atd. Sex v práci je sex v práci, sex doma je doma. Není třeba to nějak složitě oddělovat, podle mě to jde samo.
Bereš to z pohledu dě*ek, ale jak takový sex odlišují „normální holky.“ Vem si, že třeba pornoherečka nemusí mít partnera a v soukromí může být docela slušná (né, že bych se jich chtěl zastávat…) a natoší třeba tak 3 krátká videa do měsíce se třemi různými partery… to mají o moc míň sexu než „normální“ oromiskuitní slečny – s přítelem (nebo několika), na párty, pod mostem,… Mě by spíš zajímalo, jak ony to rozdělují, který sex je který a jaká jsou pravidla, který je „oficiální,“ který je „tajný“, který přáležitostný, nečekaný, pravidelný, na jednu noc (pravidelně),…

City? Ale kámo…

Daidal

A né, že bych chtěl k tomuhle přirovnávat promiskuitu a lehké holky atd… ale existuje třeba i polygamie. Je to to tom, na čem se dohodnou, co tolerují a akceptují (nehledě na společnost a konvence. V některých částech světa to ani není neobvyklé – a jsou tos státy, kde ženy mají stejná práva jako muži atd). Tím, že to k tomu nechci přirovnávat myslím to, že prostě se třeba chlápek dohodne se ženou (a další), že bude mít dvě nebo tři ženy celkem. Ale žádná promiskuita a podobné věci – je věrný k těm, se kterými je a řídí se to pravidly a tolerancí.
Jako kdo by nechtěl, že? :D