sofid

Jak dokázat řidiči v tzv. modrém autobuse že mi neni 15-let?

Jak dokážu řidiči v modrém autobuse při koupi jízdenky že mi ještě není patnáct let protože když jsem jel autobusem chtěl jsem si koupit poloviční jízdenku ale řidič mi řekl ať mu dokážu že mi není patnáct i když u sebe nemám žádný doklad.
Ps.: nejezdím autobusem do školy takže nemám ani studentský doklad do autobusu.

Nejlepší odpověď
anonym

Nemáš pas? Je to doklad, ve kterém je i fotka, to by mu mělo stačit, hlavně neztratit.

Další odpovědi
Lovecrossed

Průkazkou pojištěnce například.

marci1

Průkazem zdravotní pojišťovny, nebo třeba teď je novinka, že rodiče mohou požádat o vystavení občanského průkazu pro dítě do 15 let ( na dobu 5 let ).

zeeue

Myslím, že když na něj vytasíš i blbou „žákajdu“ /žákovskou knížku/, ve které je i datum narození, nebude moct říct půl slova :)