Avatar uživatele
HančaAlex

Jak dokázat priteli, že nejsem stejna jako jeho bejvalky?

Dobry den, omlouvám se ze otravuju ale vazne bych potřebovala prosím nějakou radu jak přesvědčit a dokazat menu příteli kterého opravdu neskutecne miluji . Že mu opravdu vážně nelžu, ze nejsem nejaka vychcana ku..a a jsem mu vazne verna? Bohužel posledních pár vztahu mého pritele dopadlo tak ze mu partnerky jen lhali, vyuzivali ho nebo mu byli nevěře a spali s kde kdym za drogy.atd…

Teď je pritel semnou a ja nevim jak mu dokázat ze opravdu nejsem jako oni a ze ho opravdu vazne miluju on mi to nevěri a myslí si ze sem stejna jako oni… Strasne me to mrzí a boli a vazne moc bych mu chtěla dokázat ze se mýli a křivdu mi. Dekuju moc za rady Hanca Zdroj: https://www.po­radte.cz/…m-kurva.html#1

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2112 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

HančoAlex,

upalujte od něj, co Vám nohy stačí.

Takovému partnerovi, kterému všichni jenom lžou, křivdí, nepřiznávají
mu jeho zasloužené zásluhy, se nemůžete dočkat ničeho jiného než nedůvěřivosti, podezřívavosti a pomluv (bude o Vás s dalšími mluvit stejně,
jak teď mluví před Vámi o svých bývalých partnerkách).

Měla byste vědět, že nelze dokázat, co neexistuje. Tzn., že nikdy
nedokážete, že nelžete, nevyužíváte ho, … (On navíc o důkaz nestojí.)

A měla byste vědět, že si Váš (bohužel ještě stále) Váš partner
takto připravuje půdu, aby mohl zneužívat on Vás.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Pokud víš, že se stýkal s drogově závislými, tak bys měla začít s tréninkem běhu na dlouhé vzdálenosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pizlicka

Kde není DŮVĚRA,není láska.....milovat někoho,a zároveň mu říkat-já ti nevěřím-tak proč mě miluješ,když mi nevěříš?Kvůli čemu mě miluješ?to nemá logiku.ten člověk nemiluje,jen hledá důvody,jak deptat,aby ta druhá strana neustáe dokazovala a dokazovala,chce vidět její úsilí,zoufalství,trá­pení kvůli němu.Důvod-nízké sebevědomí,potřeba si dokázat,že ona mě miluje,udělá pro mě vše,pokud to ta žena dělat přestane-neustále předkládat důkazy,jak ona je věrná,hodná,od­daná,jeho pochroumané ego se sesype,a jde hledat jinou otrokyni,která bude neustále něco dokazovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Věrnost se nedá dokázat. Nejlépe takovýto vztah skončit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Chjo… jaky šel, taku potkal.

Jsi jedna z mnoha v dlouhé řadě a stojíš někde v přední části tý řady.

Pomohlo?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Nic nedokazuj! Buď sama sebou. Takové dokazování ničemu neprospěje. Další možností může být, že jistá chyba je i na straně přítele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

S tim Tvym pritelem holt neni neco v poradku. Chyba je v nem. Nic mu nedokazuj a jdi od nej, dokud je cas.

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Hančo, sem jste otázku vložila čtyřikrát (měla jste chvilku počkat,
než se vloží), kromě toho jste ji vložila i jinde, ale nikde na odpovědi
nereagujete.

Nudíte se, nebo opravdu chcete něco řešit?

před 2112 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

to je snad jej věc,zda na otázku,případnou odpověd ostatních zareaguje!

před 2112 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Ano, je to její věc.

Ale na některé lidi (např. na mne) opakované vkládání otázky a následné nereagování na odpovědi nepůsobí důvěryhodně.

před 2112 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
pizlicka

to je snad jej věc,zda na otázku,případnou odpověd ostatních zareaguje!

před 2112 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek