harrypotter

Jak dokazat klukovi lasku?

Nejlepší odpověď
ReHu

V kolika letech?

Další odpovědi
Miroslavst

Láska se nedokazuje, láska se musí cítit. Tady uvnitř v srdci.

iceT

Láska se ale nedá dokázat nijakým způsobem…

Adlim

Pokud máš toho kluka ráda,tak to buď pozná,nebo to musí být trouba.

poa.li

Sdílet jeho trápení a problémy a neodsuzovat nedostatky. Ale pozor, aby Tě to později nemrzelo..

panenka

Pokud máš nějakého kluka ráda zkus ho například někám pozvat a zkus mu to naznačit že se ti líbí že ho máš ráda a uvidíš jeho reakci

venkovan

Hlavně s ním neutíkej rychle do velkých intimností, i kdyby tvrdil, že ho nemáš ráda když nechceš.
A kluci jsou často nechápaví, a je to tedy velký problém jim lecos jemně naznačit. Někdy proto je vhodnější léčba šokem.

Mousinek

řekla bych mu nebo napsala že ho mám ráda…