jak docilit vyplaceni alimentů ktere ma posilat zamestnaval meho byv.muze toto zamestnavatel neplni.poradte pro­sim

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Záleží na tom, z jakého titulu má strhávat z příjmu vašeho bývalého muže výživné. Zda na základě soudního rozhodnutí nebo jen vašeho sdělení, či jeho žádosti o zasílání.
Rovněž tak záleží kolik váš bývalý vydělává, jelikož i na základě vykonatelného rozhodnutí nemusí na tuto částku dosáhnout a tudíž není co srazit.
Bez těchto údajů není možné na otázku kvalifikovaně odpovědět.